Инчен Читање Прачка за 445 Длабочина Micrometers, 11-12 Големина

Инчен Читање Прачка за 445 Длабочина Micrometers, 11-12 Големина

Залиха
DEN 912.00
Износ:

5/32" прачка дијаметар. 11-12" големина.Се Вклопува 445 Модели.Земја на потекло : сад.На тип на производ е Прилагодлив Прачки се закорави, земјата, и lapped за постојан точност.Овој производ е направен во сад, и е произведен од страна на Л. С. Starrett Компанија.

Декларирани својства

Најдобри предлози