Инчен Читање Прачка за 445 Длабочина Micrometers, 10-11 Големина

Инчен Читање Прачка за 445 Длабочина Micrometers, 10-11 Големина

Залиха
DEN 900.00
Износ:

Тип На Производ : Прецизност На Мерење.Пакет Димензии : 15.5 " L X1.8 " W X0.2 " Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 0.1 Кг.На тип на производ е Прилагодлив Прачки се закорави, земјата, и lapped за постојан точност.Овој производ е направен во сад, и е произведен од страна на Л. С. Starrett Компанија.

Декларирани својства

Најдобри предлози