Род за 749 Електронски Микрометар Длабочина Gages, 0-1 носители на Големина

Род за 749 Електронски Микрометар Длабочина Gages, 0-1 носители на Големина

Залиха
DEN 912.00
Износ:

Прилагодливи Прачки се закорави, земјата, и lapped за постојан точност.Мерни прачки се 5/32" (4mm) дијаметар и се прилагодливи. 0-1 носители на" големина.Земја на потекло : сад.На тип на производ е Прачки само за 749 и 749 M електронски микрометар длабочина gages.Овој производ е направен во сад, и е произведен од страна на Л. С. Starrett Компанија.

Декларирани својства

Најдобри предлози