Anyneo Керамички Дрвени Трупци, Гас Камин Дневник, Затворен Отворен Оган Јами Lifelike Гранка Гас се Најавите за Пропустливи Слободни, Пропан, Електрични, Гасни Внесува (С?

Anyneo Керамички Дрвени Трупци, Гас Камин Дневник, Затворен Отворен Оган Јами Lifelike Гранка Гас се Најавите

Залиха
DEN 958.08
Износ:

Пакетот вклучува вкупно 4 керамички се најавува со оригиналните природни дневник изглед, многу автентичен изглед дневници во оган.Безбедно и еко-пријателски камин керамички дневник, горат чисти, никогаш не се плаши од токсични гасови ослободен и без пепел или остатоци произведени во воздух, само магацинот за нив сепак сакате, а потоа уживајте во пожар.Различни големини и форми, нашите дневник должина е од 9.4"-14", лесно да се arranage во различни стилови, на свој начин и се уште има изглед на вистинска и целосна оган.Нашите гас логирајте се реални во дизајн, убав прилог за оган јама, природен гас, гел, електричен камин инсерти, пропустливи слободни камини, лажни камини, пропан камини, затворен или отворен гас камини. 100% задоволни гаранција : ве молиме проверете нашата мерење прво, пред исплата, ако нашите камин логови не ги исполни вашите очекувања, се чувствуваат слободни да не контактирате, целосна наплата и замена на се е можно.

Декларирани својства

Најдобри предлози