GASPRO 10 Парче Гас Камин Логови, Мала Големина Керамички Камин на Дневници за Сите Видови Камин и Оган Пдд - Гас, Insert, Ventless, Vented, Електрични

GASPRO 10 Парче Гас Камин Логови, Мала Големина Керамички Камин на Дневници за Сите Видови Камин и Оган Пдд

Залиха
DEN 719.76
Износ:

【Совршено се Надополни】10 различни големина од 3 до 8 инчен (логови се мали стил, ве молиме потврдете големината пред купување)и во облик на керамички дневник поставите ви овозможи опција за уредување нив на свој начин да се облекуваат вашиот камин и оган јама. 【Супер Реални】Направен од високо-квалитетни керамички влакна, камин најавува навистина изгледа како вистинско дрво за горење трупци и ги растера пламен убаво.Откако ќе се загрее тие буквално сјај загасито црвена и генерира топлина, топло и пријатно. 【Универзална】Совршен за сите видови на камин и оган јама.Идеален камин додатоци во собата за вашите електрични, гас, пропан, ventless, vented, камин или пожар јама, итн. 【Безбедно и Лесни】Овие гас најавува горат чисти, и нема да ја загадуваат воздухот со пепел, soot, остатоци или остатоци, да ги задржи вашето семејство безбедно од било токсични гасови.И логови се многу лесни за лесно магацинот. 【Одлична Услуга】Ние секогаш стоиме зад секој производ ние произведени и се потрудиме да обезбедиме квалитетни производи до нашите клиенти.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози