MAISON УМЕТНОСТ 10 Парче Керамички Дрва Мала Гас Камин Најавува Реални Чисти Горење Додатоци за Сите Видови на Затворен & Отворено Firepits

MAISON УМЕТНОСТ 10 Парче Керамички Дрва Мала Гас Камин Најавува Реални Чисти Горење Додатоци за Сите Видови

Залиха
DEN 839.76
Износ:

Со овие логови се perfet за да можете да декорирате вашиот отворен оган јама или затворен камин.Овие гас логови се одличен прилог на гас логови, рок дрво, блескав жар, камин или пожар јама стакло или лава карпи.Карактеристики : Материјал : Керамички Fibers Surface : Природно дрво figure Logs Size1pc 7.Карактеристики : Дизајниран да биде лесен и во симпатична големина, тие изгледаат одлично и нема да бидат премногу тешки или тежок.За подобар живот, што го заслужуваат тоа!Кликнете "Додај во Кошничката' погоре за да се добие оваа керамички дрва за вашата внатрешна и надворешна firepits.Овие гас Најавува имаат издржа тестот на времето, со традиционалните дрвени, и керамички материјал да им помогне на заштита на животната средина.Керамичка најавува горат чисти и да не се ослободи секој пепел или остатоци во воздух, како некои понизок квалитет лажни камин логови.Тоа е отпорни на топлина и траат со години.ДОБАР ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ : ве Молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници центар ако ви се исполнат сите прашања кога ги користите нашите производи.2"3pcs 2" x 2" x 3.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овие камин дрво се изработени од високо трајни керамички влакна и не ја загадуваат воздухот со пепел, soot, остатоци или остатоци.

Декларирани својства

Најдобри предлози