Hmleaf 9 Мали Парчиња Поставени Дрво-како и Керамички Камин на Дневници за Гас Етанол Страна Направена Борови Шишарки Дрво

Hmleaf 9 Мали Парчиња Поставени Дрво-како и Керамички Камин на Дневници за Гас Етанол Страна Направена Борови

Залиха
DEN 811.92
Износ:

ОДЛИЧНА ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА КАМИНИ, ВКЛУЧУВАЈЌИ : Ventless гас камин, Отворено гас камини, затворен гас камини, директно се пропустливи, нула грешки, природен гас, гел, стандард оган јами, лажни камини, електричен камин инсерти, пропустливи слободни камини, пропан камини, итн.Сет со овие логови до било кој начин сакате.Ова е hmleaf бренд високо квалитетни керамички дрва дневник!Не завршат купување на друг евтини поставени во неколку месеци.Природни Glo вештачки гас логови се безбедни!Тие не се испуштаат токсични гасови начинот на кој некои понизок квалитет лажни камин логови се направи.Можете дури и ќе видите блескав места само како вистински жар.Нивните реални бараат и големи димензии ќе ви овозможи опција за уредување нив на свој начин и се уште има изгледот на една вистинска, целосна оган.Ве молиме консултирајте се со локален експерт пред инсталацијата.ДЕКОРАЦИЈА ЗА ВАШИОТ ОГАН МЕСТО ИЛИ ПОЖАР ПДД : 9 животот големина керамички гас најавува дека нема да го напуштите вашиот камин гледа гола. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНИ!.Уживајте во природната топлина од оган внатре или надвор без главоболка дека вистинско дрво може да биде!На porous керамички влакна емитира топлина од оган брилијантно.

Декларирани својства

Најдобри предлози