Hisencn Гас Камин Логови, 6 Парче Керамички Дневници во Собата за Гас Камин, Vented, Пропан, Внесува Гас, Електрично, Надворешно Отворено Камини, Оган Јами Оркестарот, Гас с?

Hisencn Гас Камин Логови, 6 Парче Керамички Дневници во Собата за Гас Камин, Vented, Пропан, Внесува Гас, Електрично,

Залиха
DEN 861.36
Износ:

8 инчи во дијаметар. 【Погодна за секаков Вид на Камин Или Пожар Јама】Hisencn Гас Камин Дневници во Собата, Керамички Бела Бреза Дрво се совршени за vented гас камин, Отворено ➤Забелешка : Доколку нема доволно воздух или се премногу блиску до оган извор, дрвото може да се појави опожари.Слика прикажана овде се само индикативни.

Декларирани својства

Најдобри предлози