Афро Сјај Гел, Крем, Разновиден 2-во-1, 12 Унца

Афро Сјај Гел, Крем, Разновиден 2-во-1, 12 Унца

Залиха
DEN 176.16
Износ:

ДОКАЖАНО НЕГА на КОСА - Афро Сјај Текстура Поставување Крем Гел дава стилови на косата долготрајни се одржи без снегулки.ВОСПОСТАВЕНА ФОРМУЛА - Афро Сјај производи не содржат сулфати, минерални масла, petrolatum, phthalates или parabens ; користење на природни состојки за да се обезбеди висок квалитет, безбедни производи.Попуст е предвидено од страна .Ленено Масло обезбедува природна се одржи и го враќа сјајот на вашата природна убава коса.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Овој природен елемент replenishes сува коса, како и помага во спречување на кршење.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Scrunch серпентина и кадрици како што е потребно.Ова е ограничено време попуст.Тоа исто така игра клучна улога во негување на косата; враќање на вашиот целокупната коса здравје.Овој гел крем ја подобрува вашата природна серпентина и навивам шема обезбедување супериорен хидратација, навивам дефиниција и сјај.Следете ги веднаш со стил четка или чешел за да ја дефинирате секој дел.

Декларирани својства

Најдобри предлози