Бура Duds Универзитетот од Кентаки Wildcats 'На Birdie' Чадор

Бура Duds Универзитетот од Кентаки Wildcats 'На Birdie' Чадор

Залиха
DEN 350.16
Износ:

62-Инчен Покриеност.Квалитетот Прирачник Fiberglass Вратило.Бура-Flex Ребра И Spreaders.Бродови Со Удобно Боја-Координирани I. D. Се Справи.Официјално Лиценцирани.На Birdie е совршен начин да се остане сува и покажете ја вашата љубов за Кентаки Wildcats!Совршен за патување, училиште или на игра, ова голф чадор карактеристики на велика БРИТАНИЈА логото и обезбедува 62 инчен покриеност.Нејзините windproof дизајн го прави одличен избор на голф или пешачење до класа.A thoughtful подарок за било Универзитетот од Кентаки фан!.

Декларирани својства

Најдобри предлози