Dilwe Отворено Универзална Голф Притисни Количка Чадор Заградата Поддршка за Голф Количка Рачки за Голф Количка

Dilwe Отворено Универзална Голф Притисни Количка Чадор Заградата Поддршка за Голф Количка Рачки за Голф Количка

Залиха
DEN 931.20
Износ:

【Висок Квалитет】На голф е направен од highquality АБС материјал, силен, издржлив, за долг работен век, е одличен додаток за секојдневниот живот. 【Висок Квалитет】На голф е направен од highquality АБС материјал, силен, издржлив, за долг работен век, е одличен додаток за секојдневниот живот. 【Голф Количка Носителот】На голф количка чадор држач со цел да се вклопи голф колички или други слични колички. 【Одличен Додаток】На голф е со цврста структура, е прекрасен додаток за голф играч практикување. 【Лесно да се Постави】На голф е висока прецизност, тоа е лесно да се постави, многу практичен и лесен за употреба. 【Спаси Повеќе Време】На голф чадор држачот ви овозможува да се игра снимки, без да се стави вашиот чадор надолу во секое време.Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од типот : Голф Чадор Држач Материјал : АБС Боја : Како на сликата прикажани Тежина : Околу. 285g Пакет Листа : 1 x Голф Чадор Држач.

Декларирани својства

Condition:
100% brand new
Item type:
Golf Umbrella Holder
Material:
ABS
Color:
As picture shown
Weight:
Approx. 285g 
Package List:
1 x Golf Umbrella Holder :

Најдобри предлози