cherji Ув Отпорни на Сонцето Чадор, Преносни 3 Виткање Автоматско Чадори за Заштита од Сонце Жолта Отворено Патување

cherji Ув Отпорни на Сонцето Чадор, Преносни 3 Виткање Автоматско Чадори за Заштита од Сонце Жолта Отворено

Залиха
DEN 352.80
Износ:

Материјал : Користење на висока-перформанси титаниум-сребрена облога, тоа може да се јават зрачење, анти-ултравиолетови и други штетни материи во сонцето.Карактеристики : Со висока густина топлинска изолација филм, тоа се одразува на топлинска енергија во сите круг начин, и тоа може да се излади 6-8 ℃ под чадор.Двојна Заштита : Двоен слој чадор крпа, двојна заштита, да може ефективно да го блокира ултравиолетови зраци, и двојна заштита на вашата кожа.Лесно да се Носат : Мини 3 виткање чадор, мал и лесен, погодна за отворен патување и шопинг.Силна Практичност : Едно-копче за автоматско отворање и затворање, може да се користи во сончев или врнежлив дена, со силна practicability.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Чадор Боја : Жолта Чадор Крпа Материјал : Pongee Крпа Чадор Крпа Лепак : Сребро Glue Umbrella Густина : 210 T Чадор Материјал : Влакна Среден Род Материјали : Челик Чадор Рачка Материјал : Пластични Чадор Коски : 8 Чадор Коски Тежина : Околу. 438g / 15.4 мл Производ Големина : Прибл. 98x60cm / 38.6x23.6in (Ширевте) Должина : Околу. 28cm / 11in (Укината) Пакет Листа : 1 x Чадор 1 x Чадор Торба.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Umbrella
Color:
Yellow
Umbrella Cloth Material:
Pongee Cloth
Umbrella Cloth Glue:
Silver GlueUmbrella Density
Umbrella Material:
Fiber
Middle Rod Material:
Steel
Umbrella Handle Material:
Plastic
Umbrella Bones:
8 Umbrella Bones
Weight:
Approx. 438g / 15.4oz
Product Size:
Approx. 98x60cm / 38.6x23.6in (Unfolded)
Length:
Approx. 28cm / 11in (Folded)
Package List:
1 x Umbrella :
1 x Umbrella Bag :

Најдобри предлози