Планината Склад Windproof Чадор - Брзо Се Исуши На Сонце Brolly

Планината Склад Windproof Чадор - Брзо Се Исуши На Сонце Brolly

Залиха
DEN 527.76
Износ:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Полиестер.Fiberglass рамка.Automatic - за Лесен за употреба со автоматски се отвораат и затвораат механизам за погодност.Издржливи - не ' Рѓосувачки челик дека withstands удари и инциденти.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Декларирани својства

Најдобри предлози