VGEBY Голф Додаток Чадор Држач Практикување Снабдување Голф Притисни Количка Чадор Поддршка Чадор Држач за Голф Количка

VGEBY Голф Додаток Чадор Држач Практикување Снабдување Голф Притисни Количка Чадор Поддршка Чадор Држач за Голф

Залиха
DEN 492.00
Износ:

* Висока Прилагодливост Голф количка чадор држач со цел да се вклопи голф колички или други слични колички. * Free Вашите Раце ви Овозможува да се игра снимки, без да се стави вашиот чадор надолу во секое време. * Лесно Операција Лесно да се постави, прилагодлив. * Високо-квалитетни Материјали Направени од highquality материјал, силна, издржливост и долг животен век. * Совршено Додаток Прекрасен додаток за голф играч практикување.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Голф Чадор Holder Material : plastic Color : Како слика shown Weight : Прибл. 421g Пакет Листа : 1 x Голф Чадор Holder4 x Додаток.

Декларирани својства

Condition:
100% brand new
Item type:
 Golf Umbrella Holder
Material:
plastic
Color:
As picture shown
Weight:
Approx. 421g 
Package List:
1 x Golf Umbrella Holder4 x Accessory :

Најдобри предлози