Голф нето Мрежа Торба Топки Вршење на Носителот Складирање Кеси мрежа мрежи Торбичка Голф Топки за Пинг-Понг

Голф нето Мрежа Торба Топки Вршење на Носителот Складирање Кеси мрежа мрежи Торбичка Голф Топки за Пинг-Понг

Залиха
DEN 538.32
Износ:

Mesh нето торба за чување на топки како што се голф топки, пинг понг и др.Цртеж string затворање за лесен пристап до топки и уредно чување.Може да се закачи на голф торбичка или голф caddy.Може да се одржи до 16 Голф Топки.Направени од врвен квалитет најлон, светло-тежински, додека.

Декларирани својства

Најдобри предлози