111111 Revers/Превртено C-се Справи со Двоен Слој Чадор Windproof Виткање наопаку УВ Заштита

111111 Revers/Превртено C-се Справи со Двоен Слој Чадор Windproof Виткање наопаку УВ Заштита

Залиха
DEN 404.40
Износ:

ЕРГОНОМСКИ C-ОБЛИК РАЧКА - Прошетка удобно hands-free додека одговарате на вашиот телефонски повици, да се справи со намирници кеси, бебе, па дури и го зграби вашето дете?s рака.Ние изградени овој чадор со премиум карбонски влакна материјали кои се цврсти, отпорни на корозија и карактеристики двојно-layer крошна дизајн за да се заштитат од УВ зраците и други штетни сонцето светла.Тоа?s најдобар windproof чадор дека withstands правец на брзина над 60 километри на час.

Декларирани својства

Најдобри предлози