Powerblanket PB400-15-150C Трајни Силикони-Обложени, Fiberglass Школка Тапан Грејач, 15 gal Изолирани Бенд Грејач, 150C, 120V, 525W

Powerblanket PB400-15-150C Трајни Силикони-Обложени, Fiberglass Школка Тапан Грејач, 15 gal Изолирани Бенд Грејач,

Залиха
DEN 280.80
Износ:

Зголемување на греење способност, до 300° F. Трајни силикони-обложени, fiberglass школка.Изолациони школка намалува топлина на косата и го прави производот безбедно да се справи.Висока ефикасност алуминиум топлина се шири технологија.Користи 150°c внатрешни термостат .

Декларирани својства

Најдобри предлози