XWQWER Сини и Океанот Бран Резервни Гуми Покритие за Camper RV SUV Приколката на Камион и Многу Возило, Универзална Одговара Тркало Покрива Водоотпорен Dustproof (Дијаметар 23 - 33

XWQWER Сини и Океанот Бран Резервни Гуми Покритие за Camper RV SUV Приколката на Камион и Многу Возило, Универзална

Залиха
DEN 503.76
Износ:

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .МАТЕРИЈАЛ : Нашите Гуми Опфаќа Се Направени Од Високо Квалитетни Полиестер Влакна, Трајни Водоотпорен Материјал.Ефикасно Да Го Заштити Вашиот Резервни Гуми Од Сонцето Штета, Снег Штета, Нечистотија И Сите Видови На Времето.АВТОМОБИЛ ASSECORIES COMPATABILITY : Универзална За Сите Автомобили се Избере Од 14 До 17 Инчи Во Четири Големини.ПРОИЗВОД ПЕРФОРМАНСИ : Трајни, Водоотпорен И Dustproof.Заштитете Го Вашето Возило Резервни Гуми Од Сонцето Штета И Времето Кога Вашите Возила Во Гаража Или Надвор.тоа во голема мера Го Подобрува Изгледот На Возилото И Чува Резервна Гума Чисти.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашите Резервни Гуми Поклопецот Е Лесно Да се Инсталира И да се Отстрани И да Не се Потребни Алатки.Најлон Мозок И Тока, Лесно Да Се Прилагоди На Големината.Ве молиме Прочитајте Ги Гуми Големини (детална Слика), се Провери И да се Измери Вашиот Тркала Внимателно Пред да ги Купите.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : Водоотпорен, Силна Wearability, Избришете-чиста Полиестер Со Мека, Не-нула Поддршка.Помага Да Се Заштитат Од Сонце, Дожд, Кал, И Други Елементи.И Силно Ја Подобрува Вашето Возило Изглед.

Декларирани својства

Најдобри предлози