UTWJLTL Гуми Покрие Американскиот Орел Знаме Полиестер Универзална Гума Резервно Тркало Покрива Тркало Покрива за Приколка RV SUV Камион Camper Патување Приколка Додатоци

UTWJLTL Гуми Покрие Американскиот Орел Знаме Полиестер Универзална Гума Резервно Тркало Покрива Тркало Покрива

Залиха
DEN 621.12
Износ:

полиестер.Увезени.Мулти Функција - Ефикасно Да Го Заштити Вашиот Резервни Гуми Во Дожд, Снег, Ветар, Прав, Сонцето И Било Лошо Време Кога Вашите Возила Во Гаража Или Надвор.Високо Квалитетен Материјал - Нашите резервни гуми поклопецот е направен од висок квалитет на полиестер ткаенини.Издржливи, водоотпорен и dustproof.Лесно да се чисти, вие само треба да се избрише со партал.Сончање и анти-корозија, заштита на вашата џип rv camper назад резервни делови од сонцето штета, нечистотија, рѓа, корозија.ГОЛЕМИНА : 15 Инчи.Ве Молиме Да Ги Проверите Деталите За Производот Мапата Внимателно.Лесна Инсталација - Нашите Резервни Гуми Поклопецот Е Лесно Да Се Инсталира И Да Се Отстрани И Да Не Се Потребни Алатки.Најлон Мозок И Тока, Лесно Да Се Прилагоди На Големината, Не Се Потребни Алатки.Особено Погодни За Хонда CR-V, Jeep Wrangler, Campers, Тојота CRV RAV4, Suzuki, Ford, Камиони, Автомобили, RV, Camper,џипови, Приколки, RVs, спортски автомобили, Камиони И Многу Возила.

Декларирани својства

Најдобри предлози