Jopwkuin за Безбедност на рачниот Зглоб Линк, Удобно Прилагодливи Дете Анти Изгубени Зглоб Линк Трајни Мека за Преполните Улици за Станици(Рефлексивни Светло Зелена З?

Jopwkuin за Безбедност на рачниот Зглоб Линк, Удобно Прилагодливи Дете Анти Изгубени Зглоб Линк Трајни Мека

Залиха
DEN 309.36
Износ:

Идеален за шопинг и активности на отворено како што плажи и трговски центри. Може да се користи за супермаркети, преполните улици, станици, или било кој друг на јавни места, прекрасен додаток. Осигурајте се дека вашиот безбедност на децата кога се патува и кога во преполната улица.Функција : 1. Родител завршува може да биде поврзан со родителот раце, ранци, ремени, колички, шопинг коли за ослободување на вашите раце. 【Слободни Раце 】Родител завршува може да биде поврзан со родителот раце, ранци, ремени, колички, шопинг коли за ослободување на вашите раце.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. 【Применливи Место 】Може да се користи за супермаркети, преполните улици, станици, или било кој друг на јавни места, прекрасен додаток. Челични јажиња дизајн со висок квалитет, лесно да се водат, мека прилагодливи, нема да им наштетат на децата на зглобовите.Спецификација : Предмет Тип : Анти‑Изгубени Зглоб Link Material : Плетени памук +TPU+ челик wire Suitable Возраст : 1-10 Години Стариот Пакет Листа : 1 x Анти‑Изгубени Зглоб Link Note : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. 【Мека И Лесно Да се Водат 】Челични јажиња дизајн со висок квалитет, лесно да се водат, мека прилагодливи, нема да им наштетат на децата на зглобовите.【Погоден За излегување за Да се Осигура Безбедноста 】Обезбеди на вашето дете сигурност при патувањето и кога во преполната улица.

Декларирани својства

Item Type:
Anti‑Lost Wrist Link
Material:
Knitted cotton +TPU+ steel wire
Suitable Age:
1-10 Years Old 
Package List:
1 x Anti‑Lost Wrist Link :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози