SALUTUY за Безбедност на Децата Темперамент, Слободни Раце Меки Лесно да се Водат Анти‑Изгубени Зглоб Линк за Станици за Супермаркети за Преполните Улици(Рефлексивни

SALUTUY за Безбедност на Децата Темперамент, Слободни Раце Меки Лесно да се Водат Анти‑Изгубени Зглоб Линк за

Залиха
DEN 1104.00
Износ:

Челични јажиња дизајн со висок квалитет, лесно да се водат, мека прилагодливи, нема да им наштетат на децата на зглобовите.【Погоден За излегување за Да се Осигура Безбедноста 】Обезбеди на вашето дете сигурност при патувањето и кога во преполната улица.Идеален за шопинг и активности на отворено како што плажи и трговски центри. Родител завршува може да биде поврзан со родителот раце, ранци, ремени, колички, шопинг коли за ослободување на вашите раце. 【Мека И Лесно Да се Водат 】Челични јажиња дизајн со висок квалитет, лесно да се водат, мека прилагодливи, нема да им наштетат на децата на зглобовите. 【Слободни Раце 】Родител завршува може да биде поврзан со родителот раце, ранци, ремени, колички, шопинг коли за ослободување на вашите раце. Ова е совршен подарок за пријателите и за себе, посебно дизајниран за деца од 1-10 години.

Декларирани својства

Item Type:
Anti‑Lost Wrist Link
Material:
Knitted cotton +TPU+ steel wire
Suitable Age:
1-10 Years Old 
Package List:
1 x Anti‑Lost Wrist Link :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози