Рефлексивни Мало Куче Поводник и Темперамент за Кученце Зајаци, Дише Прилагодливи Мачка Вест Подигнат Поводник Сет со Брзо Ослободување Тока, Трајни Чекор-во Пет Ј

Рефлексивни Мало Куче Поводник и Темперамент за Кученце Зајаци, Дише Прилагодливи Мачка Вест Подигнат Поводник

Залиха
DEN 299.76
Износ:

✅ [ДИШЕ Градите Дебелина : 9.1-12.6 во(23-32cm) за Пет Тежина : 1-3 Ib. ➤ XXSВрат Дебелина : 9.4-12.2 во(24-31cm); Градите Дебелина : 12.6-16.1 во(32-41cm) за Пет Тежина : 3.5-8 Ib. ➤ XSВрат Дебелина : 12.2-16.1 во(31-41cm); Градите Дебелина : 16.1-19.7 во(41-50cm) за Пет Тежина : 8-11 Ib. ➤ SВрат Дебелина : 16.1-18.9 во(41-48cm); Градите Дебелина : 19.7-21.3 во(50-54cm) за Пет Тежина : 11-20 Ib. ➤ М Врат Дебелина : 18.9-21.3 во(48-54cm); Градите Дебелина : 21.3-25.2 во(54-64cm) за Пет Тежина : 20-35 Ib. ➤ L Врат Дебелина : 21.3-24.4 во(54-62cm); Градите Дебелина : 25.2-30.3 во(64-77cm) за Пет Тежина : 35-45 Ib. [Ставка Детали] ♥ Боја : Сина/Црвена ♥ Материјал : Велур ткаенина ♥ Поводник Должина : 59in(150cm) ♥ Пакет : Вклучен Сет на 1 x подигнат вест + 1 x поводник ♥ Одговара за : Мали средни раси на КУЧИЊА, МАЧКИ и други мали животни.

Декларирани својства

Најдобри предлози