ФИФА 22 - PlayStation 5

ФИФА 22 - PlayStation 5

Залиха
DEN 1656.00
Износ:

Hyper Motion игра технологија воздигнува секој натпревар низ секој режим.Напредни full-тим mocap податоци и машинско учење се зголеми игра.Се живее од своите соништа, како да се создаде и да управувате со вашите сопствени клуб во кариерата режим.Волта Фудбал се враќа со повеќе талент сите во текот на теренот и нови начини да ги изразат вашиот стил.Изградба на вашиот сон тим и се натпреваруваат во ФИФА Крајната Тим.

Декларирани својства

Најдобри предлози