All Star Бејзбол 2003

All Star Бејзбол 2003

Залиха
DEN 1632.00
Износ:

И Проширувањето Нацрт-ви овозможува предлог од еден базен на незаштитени играчи, и да се изгради тим од слободните агенти и мали-leaguers.Оваа игра карактеристики на сите-нов играч модели креирани со 3-D Cyber Scan технологија за еден од најпознатите реални претстави на играчот се соочува некогаш сте виделе.Постојат 10 начини на игра за големата длабочина на повторувате.Новата Експанзија на владата им овозможува на гејмерите да креирате сопствени тимовисо уникатни градови.Режимите вклучуваат Изложба, Сезона, Кариера, Франшиза, Проширување, All-Star Игра, Серија, Менаџер, Дома Испратена Дерби, и Вата Пракса.Најдоброто од двата света!All-Star Бејзбол 2003 нуди совршена комбинација на симулација-стил валкано за бејзбол фанатик, со pick-up-и-се игра леснотијата за неформални спортови гејмер.И овие момци изгледаат одлично на подобрена графика на Xbox.

Декларирани својства

Најдобри предлози