Возачот Паралелни Линии - PlayStation 2

Возачот Паралелни Линии - PlayStation 2

Залиха
DEN 1799.76
Износ:

Автентични Холивуд стил акција-трки во текот на 35 мисии.Трка во отворена средина, со повеќе патеки за да се заврши.Контрола 80 drivable, индивидуализира возила, со неспоредлив возило оштети системот за Автомобили, мотоцикли и камиони.Искуство 2 различни временски периоди во photorealistic ЊУЈОРК.Се отвори мисија структура, како и онлајн игра карактеристики.Возачот : Паралелни Линии носи назад акција-возење игри, и ви дава шанса да се живее од Холивуд стил автомобил брка!Откријте TK, возачот за вработување и слободни од совеста.Учествуваат во една адреналин-пумпање приказна линија на двојно-крос и одмазда поставена во Њујорк подземјето.Искуство еден од првите акција и возење игри да се вклучат онлајн игра.Сите нови приказната на двојно-премин и одмазда, со нови ефекти и оружје селекција.

Декларирани својства

Најдобри предлози