Loons, Борба за Слава

Loons, Борба за Слава

Залиха
DEN 959.04
Износ:

1-4 Играчи.Dolby Digital. 15 Акција Спакувани Филм Поставува.Сцена Крадење Реквизити, Gags, и Gizmo е. 7 Смешен Зад Сцената Мини Игри.Битка ривали и да ги уништи кариера во епска борба за победа на филмот улога во Холивуд е следниот голем блокбастер.Во Loons, има повеќе да се биде голем-shot филмска ѕвезда од само помнење линииима backstabbing, саботажа, и да ги покажувате.Види она што го става на оцрни во Tinseltown како четири Looney Песни ликови се претвори екран тестови во голем буџет melees.Мора да го уништи натпреварот со реквизити, gags, и gizmos во текот на 15 филм поставува и седум мини игри.

Декларирани својства

Најдобри предлози