VEVOR Потрошувачка на Електрична дупчалка со спирална бургија 50FTx1/2Inch,250W Мозоци Почиста Машина,Канализација Змија Машина,се Вклопуваат 2- 4/51mm-102mm Цевки, w/4 Тркала, Сека?

VEVOR Потрошувачка на Електрична дупчалка со спирална бургија 50FTx1/2Inch,250W Мозоци Почиста Машина,Канализација

Залиха
DEN 1857.60
Износ:

Прекинувачот е да го промени правецот на кабелот свој ротација (движење не насока).Мала алатка кука дизајниран на рамката игра голема улога во погодно за складирање и алатка за промена.Тој е способен за вршење тешка работа и може да се чистат долги делови на канализација.

Декларирани својства

Најдобри предлози