SELCRAFT 75 Бои Бисер Памук Конец Size 8 Везови Капчиња Tatting 5 Грама Двојно Mercerized Египетски Памук 40 Метри

SELCRAFT 75 Бои Бисер Памук Конец Size 8 Везови Капчиња Tatting 5 Грама Двојно Mercerized Египетски Памук 40

Залиха
DEN 770.40
Износ:

Ние работиме со најголемите добавувачи на висок квалитет на производите да ви донесе само најдобрите елементи. 75 Бои Size 8 Памук Бисер Тема 43 метри по топката.Капчиња Needlepoint Плетење Крстот Бод Tatting Везови Quilting.Ако има проблем, само ги споделите со нас и ние го поправам. 75 Бои Size 8 Памук Бисер Тема 43 метри по ball Made на 100% Египетскиот главен долг памук предиво Gassed и Двојно Mercerized 5 грама (43 метри) секоја топка 75 избрани colors Features Beautiful нијанси со извртени и lustrous skein Целосно colorfast, бледнеат отпорни, метежот free Excellent for Crochet Needlepoint Плетење Крстот Бод Tatting Везови Quilting75 Бои Size 8 Памук Бисер Тема 43 метри по ball Made на 100% Египетскиот главен долг памук предиво Gassed и Двојно Mercerized 5 грама (43 метри) секоја топка 75 избрани colors We се достапни за онлајн клиенти, нуди голем број на нови производи по одлични цени.Тоа е многу важно за нас дека ние се стави на нашите клиенти првиот и ќе видите ова се рефлектира во секоја трансакција со нас.Убави нијанси со извртени и lustrous skein Целосно colorfast, бледнеат отпорни, метежот слободни.Иако постои временска зона попречува нашите инстант комуникација.Одличен за.Ние го избере за пакување на производи со меур торба за мала тежина предмети и картонски кутии за потешки оние, така што можеме да зачувате пари за вас од товарен и prevend нив се мелени за време на транспортот.За вашите прашања и пораки, ние сме секогаш обидувајќи се потрудиме да ви одговори во детали и во времето.Нашите производи се 100% автентични и сосема нов.нашите различни магацини низ сад, па ќе го добиете вашиот објекти брзо и во совршена состојба.

Декларирани својства

Најдобри предлози