SELCRAFT 150 radom Бои Памук Бисер Везови Тема Size 8 Капчиња Tatting Needlepoint 5 Грама Двојно Mercerized Египетскиот

SELCRAFT 150 radom Бои Памук Бисер Везови Тема Size 8 Капчиња Tatting Needlepoint 5 Грама Двојно Mercerized

Залиха
DEN 1980.00
Износ:

Убави нијанси со извртени и lustrous skein Целосно colorfast, бледнеат отпорни, метежот слободни.Одличен за.Капчиња Needlepoint Плетење Крстот Бод Tatting Везови Quilting.Бои.Постојат 80 бои во овој сет, вклучувајќи 73 обична бои и 7 разновидниот бои.Ние се обидовме да одговара тоа да се во Боја Број во следната слика, само за груба референца.ТИЕ НЕ СЕ БОИ ИЛИ БИСЕР ПАМУК.Покрај тоа, ве молиме забележете дека може да биде мала варијација во боја на различни монитори за компјутери и мобилни телефони.Features Beautiful нијанси со извртени и lustrous skein Целосно colorfast, бледнеат отпорни, метежот free Excellent for Crochet Needlepoint Плетење Крстот Бод Tatting Везови Quilting Colors There се 80 бои во овој сет, вклучувајќи 73 обична бои и 7 разновидниот бои.Ние се обидовме да одговара на тоа to Color Број во следната слика, само за груба референца.ТИЕ СЕ NOTCOLORS ORPEARL ПАМУК.Покрај тоа, ве молиме забележете дека може да биде мала варијација во боја на различни монитори за компјутери и мобилни телефони.

Декларирани својства

Најдобри предлози