Kalagiri Gliter Тема Светло Зелена Боја Везови и Капчиња Накит Изработка на Предиво Тема 90-100 Метар Пакет на 18 Компјутери

Kalagiri Gliter Тема Светло Зелена Боја Везови и Капчиња Накит Изработка на Предиво Тема 90-100 Метар Пакет

Залиха
DEN 283.20
Износ:

Оваа тема се користи со Машина и Рака за Високата Couture Вез на apparels, кеси, appliques итн.Може да се направи doilies, закрпи, Applique, Рачни Торби, Што Чипка , цвеќе , Накит и многу повеќе!.Тема Големина На : - 1 Mm Околу Должина(Приближно) : - 90-100 Метар Стил : - Gliter Тема.Боја : Светло Зелена Продажба За : - Пакување Од 18 Компјутери.Ова предиво темата е идеален за модата, изгледа, идеален за сите вашиот занает шиење проекти.Предиво нишка , која може да се ues тоа да се направи вашиот сопствен swearter за вашите пријатели или љубовник.За повеќе производи кликнете на "Kalagiri". * Бренд : - Kalagiri * Убава Светло Зелена Боја Везови и Капчиња Накит Изработка на Предиво Нишка* Оваа тема се користи со Машина и Рака за Високата Couture Вез на apparels, кеси, appliques итн.* Може да се направи doilies, закрпи, Applique, Рачни Торби, Што Чипка , цвеќе , Накит и многу повеќе!* Ова предиво темата е идеален за модата, изгледа, идеален за сите вашиот занает шиење проекти.* Предиво нишка , која може да се ues тоа да се направи вашиот сопствен swearter за вашите пријатели или љубовник.

Декларирани својства

Најдобри предлози