Kalagiri Рамен Metalic Тема Светлина Праска Боја Везови и Капчиња Накит Изработка на Предиво Тема 150 Метри Пакет на 18 Компјутери

Kalagiri Рамен Metalic Тема Светлина Праска Боја Везови и Капчиња Накит Изработка на Предиво Тема 150 Метри

Залиха
DEN 2083.20
Износ:

Оваа тема се користи со Машина и Рака за Високата Couture Вез на apparels, кеси, appliques итн.Може да се направи doilies, закрпи, Applique, Рачни Торби, Што Чипка , цвеќе , Накит и многу повеќе!.Тема Големина На : - 1 Mm Околу Должина(Приближно) : - 150 Метри Стил : - Рамен Metalic Тема.Боја : Светло Праска Продажба За : - Пакување Од 18 Компјутери.Ова предиво темата е идеален за модата, изгледа, идеален за сите вашиот занает шиење проекти.Предиво нишка , која може да се ues тоа да се направи вашиот сопствен swearter за вашите пријатели или љубовник.За повеќе производи кликнете на "Kalagiri".

Декларирани својства

Најдобри предлози