KELUSHI Оптички Влакна Почиста Опрема Конектор Крајот Лицето Чистење Пенкало за 1.25 mm LC/MU Конектори Почиста Алатки (Сина)

KELUSHI Оптички Влакна Почиста Опрема Конектор Крајот Лицето Чистење Пенкало за 1.25 mm LC/MU Конектори Почиста

Залиха
DEN 303.36
Износ:

Лесно туркање движење ангажира конектор и иницира почиста.За еднократна употреба со 800+ чистење парче.Направени од анти-статички смола.Продолжи совет достигне вдлабнати конектори.Чистење на системот ротира 180 за полн замав.

Декларирани својства

Најдобри предлози