C-Пионер Мала Кујна Храна Чадор Покрие Пикник Скара Партија Летаат Комарец Мрежа Нето Шатор

C-Пионер Мала Кујна Храна Чадор Покрие Пикник Скара Партија Летаат Комарец Мрежа Нето Шатор

Залиха
DEN 110.16
Износ:

Не дозволувајте досадни и unsanitary грешки одлична за скара, кампување & излети.Боја : случајни боја , ние не сме обезбеди боја на избор , но секоја боја е убава.Убава , храна чадор капак.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : метал и чипка Функција : убава , храна чадор покрие Стил : Пикник Скара Партија Летаат Комарец Мрежа Нето Шатор Боја : случајни боја , ние не сме обезбеди боја на избор , но секоја боја е убава Големина : мал Пакет : 1 buc се покријат во еден пакет.

Декларирани својства

Најдобри предлози