Преносни Водоотпорен Алуминиумска Фолија Пикник Пица за Испорака Торба Изолирани Торбичка Храната Термички Кеси Кулер Торба(6 инчи,црвена)

Преносни Водоотпорен Алуминиумска Фолија Пикник Пица за Испорака Торба Изолирани Торбичка Храната Термички Кеси

Залиха
DEN 1060.80
Износ:

Усвојување upmarket материјал, тоа е издржлив.Може да биде топлина и ладно изолација.Патент дизајн е за да се стави во/ извади храна повеќе погодно.Направени од високо квалитетен материјал, тоа нема да се задржи влагата или мириси.Се применуваат за топлинска изолација/ ладна изолација за храна испорака.Предмет : Храна Пица за Испорака Bag Adopting upmarket материјал, тоа е издржлив.Тип : Храна Изолирани Bag Apply на топлинска изолација/ ладна изолација за храна испорака.Материјал : Не-плетени ткаенини+Алуминиумски foil Made од високо квалитетен материјал, тоа нема да се задржи влагата или мириси.Боја : Сина/Red/Coffee Brand Нови и Високо Quality Zipper дизајн е за да се стави во/ извади храна повеќе погодно.Големина : 6/7/8inch Can биде топлина и ладно изолација.Пакет содржи : 1 x Храна Изолирани Bag Warm Совети : 1.Поради светлината и го следи ефект, бои може да има лесно разлика.2.Ве молиме оставете малку големина грешки поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот разбере!3.1 cm=0.39".

Декларирани својства

Најдобри предлози