Toyvian 1Set Години Коса Четка Бебе Чешел Четка во Собата за Новороденчињата Природни Безалкохолни Коза Влакната Совршен Бебе Подарок ( Сина

Toyvian 1Set Години Коса Четка Бебе Чешел Четка во Собата за Новороденчињата Природни Безалкохолни Коза Влакната

Залиха
DEN 1848.00
Износ:

Со најдобрите влакната, кои се направени од коза коса, можете да нежно четкање на вашето бебе на косата и масирајте неговиот скалпот и за чешлање и релаксација.Обезбедува безбедно, лесна за чешлање искуство; помага да се редистрибуираат природни масла во текот на насоки на косата без извлекување или оштетување на вашиот babys коса или скалпот.користење на меки наежвам лулка капа четка секојдневно да масажа на вашето бебе е главата, можете да лулка капа од градење, а исто така и заштита на нивните меки место.Ова бебе четка ќе ги покрие секој родител е потреби за чешлање бебешка коса.Изберете за вашиот регистар или да се купи еден за вашите пријатели со бебиња.Секој сака оваа внимателен, практичен подарок.Совршен Бебе Туш Подарок За Момчиња & Девојки - Родителите сакаат слатки и внимателен подароци.

Декларирани својства

Најдобри предлози