ASDFGH Коса Clipper 0mm Коса Тример Само-Фризура Машина DIY Преносни на Коса и Брада Тример Cordless Кратенка Коса Машина Коса Clippers за Мажи

ASDFGH Коса Clipper 0mm Коса Тример Само-Фризура Машина DIY Преносни на Коса и Брада Тример Cordless Кратенка

Залиха
DEN 2668.80
Износ:

1. На машина е изработен од специјален нерѓосувачки челик, носат-отпорни, и силна. 2. Опремени со 9 различни должина средување чешли. 3. Супер мотор, супер моќ, висока ефикасност и брзо расте. 4. Отстранлив ножот, лесен за чистење. 5. Тоа е идеален подарок за вашето семејство или пријатели. 1. На машина е изработен од специјален нерѓосувачки челик, носат-отпорни, и strong2. Опремени со 9 различни должина средување на combs3. Супер мотор, супер моќ, висока ефикасност и брзо speed4. Отстранлив нож, лесно да се clean5. Тоа е идеален подарок за вашето семејство или friends Product Тип : Коса Clipper Color : како shown Power набавка : полнење method Voltage : 100-240 VFrequency : 50/60 Hz The пакетот вклучува : 1 коса clipper9 средување на combs1 чистење brush1 англиски manual If не сте задоволни со овој производ, можете да одат до продавница за да го проверите други слични производи; ако имате било какви прашања за овој производ, можете да пратите e-mail на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ви благодариме!Прилагодливи коси лост, го прави лесно да избледи и се вклопуваат.

Декларирани својства

Најдобри предлози