ASDFGH Електрични Коса Clipper Cordless Професионални Коса Тример Мажите Дигитални Губење на Машина за Сечење Берберот USB Полнење Коса Clippers за Мажи

ASDFGH Електрични Коса Clipper Cordless Професионални Коса Тример Мажите Дигитални Губење на Машина за Сечење

Залиха
DEN 2623.20
Износ:

3 часа Континуирано користење време : околу 4 часа кабелот за Напојување должина : околу 1. Со дигитален LED дисплеј кој може да пратите батеријата power2. Ниски - бучава дизајн, тоа нема да биде уво - пирсинг или вознемирува другите за време на работата. Титаниум и керамички професионални монтажни ножеви, висока прецизност, и перат. Сечилото и моќен мотор може да се намали коса брзо без притискање на косата или повреда на кожата. Со дигитален LED дисплеј кој може да го пратите на енергија од батеријата.

Декларирани својства

Најдобри предлози