ASDFGH Професионални Коса Clipper со Керамички Титаниум Алуминиумски Ножеви Коса Хлапак Водоотпорен Коса Тример USB Коса Clippers Мажи

ASDFGH Професионални Коса Clipper со Керамички Титаниум Алуминиумски Ножеви Коса Хлапак Водоотпорен Коса Тример

Залиха
DEN 2704.80
Износ:

1. LED моќ екран, лесно може да се вклучи и да се знае кога да се наплаќаат. 2. Патување шкафче, погодно за вас да носите со вас. 3. Заменливи и батерија со голем капацитет литиум батерија, брзо полнење за 3 часа, континуирано фризура за 4 часа. 4. Ниско ниво на бучава дизајн, помалку од 45d B, само како шепот. 5. Универзалната напон 100-240v, а тоа е да се користат во светот.Титаниум алуминиумски и керамички ножеви се посилни и потрајни од обичните ножеви.

Декларирани својства

Најдобри предлози