ASDFGH Електрични Кабелот Cordless Употреба на Косата Clipper Професионални Коса Тример за Мажите, Сите Метални Коса Машина Машина Моќен Мотор Фризура Косата Clippers за Мажи (Бо

ASDFGH Електрични Кабелот Cordless Употреба на Косата Clipper Професионални Коса Тример за Мажите, Сите Метални

Залиха
DEN 2697.84
Износ:

Опремен со високо-брзина на мотор,силна моќ,ниска noise4.Моден дизајн-суспендирани машина дизајн,стилски форма,компактен и лесен,едно притиснување прекинувачот е многу компактен и лесно се справи со телото.Безжична функција со висок капацитет на батеријата-изградена-во 900m Ah батерија напредни и безбедно литиум-јонска батерија,која може да обезбеди до 120 минути трчање време и 1,5 часа на време на полнење.Електрични професионални коса clipper-трајни high-carbon подобрено автоматско острат прецизност нерѓосувачки челик сечилото,која може да се обезбеди непречено,брза и прецизна средување на перформанси за сите типови на коса (на сечилото е перат и лесно да се чисти)2.Ниски вибрации и тивко дизајн-висока-брзина тивок мотор специјално дизајнирани за фризери може да обезбеди ниски вибрации и да се спречи рака вкочанетост.Моторот звук е помал од 60db,обезбедување удобно сечење искуство за деца и elderly5.Ниски вибрации и тивко дизајн-висока-брзина тивок мотор специјално дизајнирани за фризери може да обезбеди ниски вибрации и да се спречи рака вкочанетост.Моден дизајн-суспендирани машина дизајн,стилски форма,компактен и лесен,едно притиснување прекинувачот е многу компактен и лесно се справи со телото.Безжична функција со висок капацитет на батеријата-изградена-во 900m Ah батерија напредни и безбедно литиум-јонска батерија,која може да обезбеди до 120 минути трчање време и 1,5 часа на полнење time3.Опремен со високо-брзина на мотор,силна моќ,ниско ниво на бучава.Тоа е идеален подарок за вашето семејство или friends Power тип : полнење/електрична двојна purpose Voltage : Универзална(100-240 V)Целнапублика : general Blade материјал : не ' рѓосувачки steel Charging време : 3 hours Use време : 160 minutes The пакет содржи : коса clipper*1 и нејзините accessories If не сте задоволни со овој производ,можете да одат до продавница за да го проверите други слични производи;ако имате било какви прашања за овој производ,можете да пратите e-mail на нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,ви благодариме!Прилагодливи коси лост, го прави лесно да избледи и се вклопуваат.

Декларирани својства

Најдобри предлози