100 КОМПЈУТЕРИ Kraft Хартија Ознаки, Подарок Ознаки со Природни Јута Twine и Пенкало, Браун Правоаголник Занает Висат Ознаки за Божиќ Одмор Подароци Свадба Фаворизира Ум?

100 КОМПЈУТЕРИ Kraft Хартија Ознаки, Подарок Ознаки со Природни Јута Twine и Пенкало, Браун Правоаголник Занает

Залиха
DEN 191.76
Износ:

【Пакетот Вклучува】ќе добиете 100 компјутери kraft хартија подарок ознаки + 1 buc црна гел мастило пенкало + природни јута twine.Доволно на секојдневните usefor DIY проекти, вие можете да им ги кон она што се етикетирање. 【Високо-квалитетни Материјали】Нашите браун ознаки се направени со kraft хартија, дебела и трајни, не-токсични и еко-пријателски.На twines е природно и силна, лесно да се откажам. 【Ознака Големина】Околу 1.97 х 1.18 инчен (L x W).Kraft ознаки е навремено отпорни и солза-отпорни, на пишување е јасна и убава се и мастило апсорбира и без крварење. 【Лесен за Употреба】Можете да ги напишете сите зборови или шема, сакате да го изразат на ознака, го користите како платно за вашиот imaginationand.Потоа се обеси со twine од провира низ дупка. 【Широка Примена】Нашите kraft ознаки може да биде совршено се применува во многу прилики, како што се божиќ подарок ознаки, бебе туш подарок ознаки, свадба корист ознаки, одмор подарок ознаки, подарок заврши ознаки, цена тагови за DIY проекти, ракотворби одлуки, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози