N+Б Навивам Крем | Зголемување на Природен Сјај и да се Намали Frizz | За Сите Типови Коса и Текстури | САД Направи - 8 мл

N+Б Навивам Крем | Зголемување на Природен Сјај и да се Намали Frizz | За Сите Типови Коса и Текстури | САД

Залиха
DEN 359.76
Износ:

Оваа навивам крем е формулиран за да ги дефинирате вашите кадрици и контрола frizz се згуснува и оток на косата окното за да додадете димензија од внатре кон надвор.Не леплива формула обезбедува мека, brushable, управува и природен изглед на кадрици кои траат во текот на целиот ден долго.Контрола и подобрување на вашите кадрици со лесен за користење N+Б луксузни навивам крем затоа што заслужуваат да се прекрасни и жив кадрици.Овој производ работи за да ги зајакне сјај, тело, текстура и волумен на косата и кадрици додека контролирање frizz остава мека и сјајна завршница.Најдобар навивам крем идеална за природно кадрава коса или за стајлинг на коса кадрава.Овој производ обезбедува топлина protectant против штети од топлина tools, па тоа е безбедно за сите типови коса и текстури, вклучувајќи обоени, keratin или хемиски третирана коса како тоа.Овој сестран производ помага во облик на вашата косата природно кадрици или кодот на вашата стилизирана изглед без да остават губење на чувството леплива или крцкава и обезбедување на топлина protectant.Најдобро се користи на влажна коса за да го скроти, форма, подобрување и контрола на вашиот брави за совршено стилизирана кадрици.Направен во САД.Нашите производи се произведени без суровост, ние никогаш не се тестираат нешто на животни.Ние работевме на изворот на највисоко квалитетни состојки за нашите производи да им даде салон квалитет на перформанси.Оваа навивам крем е бесплатно на било сулфати, parabens, и глутен.

Декларирани својства

Најдобри предлози