96 Инчен Гаража и Градина Алатка Закачалка, Алатка Закачалки за Гаража Ѕид, Тешки-Должност AdjustableGarage Виси Систем за Складирање на Куки за Лопата, Гребло, Метла (XL), 6 Pack

96 Инчен Гаража и Градина Алатка Закачалка, Алатка Закачалки за Гаража Ѕид, Тешки-Должност AdjustableGarage

Залиха
DEN 527.76
Износ:

Дупка Дупчење Инсталација Методи : гаража организатор ѕид пакет ви дава флексибилни начини за лесно монтирање гаража алатка организатор на сите ѕидови.Тоа ќе ви даде добри резултати!.Материјал : Acrylonitrile Butadiene Styrene.

Декларирани својства

Најдобри предлози