Tilcare Главоболка и Мигрена Олеснување Шапка Ладење Капа со Мека По Замрзнати Ice Pack - Флексибилни и Прилагодливи - Погоден за топла или Ладна Терапија - Совршени за Оле?

Tilcare Главоболка и Мигрена Олеснување Шапка Ладење Капа со Мека По Замрзнати Ice Pack - Флексибилни и Прилагодливи

Залиха
DEN 551.76
Износ:

Мека мраз пакети дури и по замрзнат; Секој ice pack е исполнет со висок квалитет на гел направи за да останат флексибилни дури и по замрзнат, обезбедување меки и удобни искуство.Една големина одговара на сите; На Мигрена Олеснување Капа е направен за да биде целосно прилагодливи фитинг сите форми и главата големини.Совршен за намалување на главоболки или болки; Оваа шапка е направен да имаат повеќе намени.Тоа е одлично за хемотерапија за пациентите, синус олеснување, ладно или жешко терапија, како и главоболка и мигрена олеснување.Удобно изолирање на материјали кои се создаваат на темно и ладно место; шапка е направен од материјали кои се задржи на ефект на ладење во подолго.Не постои ризик во прилог; Ова Мигрена Шапка доаѓа со 30-ден производителот гарантира, ви дава мир на умот.Кои страдаат од мигрена, главоболки или хемотерапија симптоми?Тогаш нашата Олеснување Шапка е совршен за вас : 1. Мраз пакети кои остане мека дури и по се замрзнати.2. Удобно изолирање на материјали кои бидете кул и да се создаде темни и релаксирачка средина.3. Една големина одговара на сите.4. Гел пакети, кои ја покриваат целата површина на главата.Не постои ризик, само олеснување.па кликнете на додади во кошничка копчето за сега!.

Декларирани својства

Најдобри предлози