CHENOVE Ice Pack за Повреди Еднократно, Мраз Пакети Заврши Полиуретан (10x14) Ладна Облога за Коленото, Грбот, Рамото, Лактот, Глуждот Болка

CHENOVE Ice Pack за Повреди Еднократно, Мраз Пакети Заврши Полиуретан (10x14) Ладна Облога за Коленото, Грбот,

Залиха
DEN 455.76
Износ:

ПРОФЕСИОНАЛНИ ОБНОВА - CHENOVE назад ice pack може да се користи во секое време, насекаде.ЕФЕКТИВЕН ТРЕТМАН - Нашите професионални глина ice pack обезбедува ефикасно болка од ладна терапија, полиуретан покрие обезбедува инстант болка на спортски повреди, вирус, вкочанетост, помош акутна, артритис, воспаление и оток, поврзани со менопауза се топлотни удари и болки во телото и др.

Декларирани својства

Најдобри предлози