KOLTECH 2 парчиња Обновливи Гел Мраз Пакети Заврши со Топла/Ладна Терапија се Компресира за Повреди Обновување, Болка за Мигрена, Вратот, Лактите, Зглобовите, Грб, Колен

KOLTECH 2 парчиња Обновливи Гел Мраз Пакети Заврши со Топла/Ладна Терапија се Компресира за Повреди Обновување,

Залиха
DEN 455.76
Износ:

SAFE МАТЕРИЈАЛ : Овие мраз пакети направен од флексибилни гел, ја Одржува ликвидноста, дури и во -18°C, BPA-free олово-бесплатно, не-токсични, високо-квалитетни најлон и мека заврши, погоден за сите луѓе.БОЛКА РЕШЕНИЈА : Овие топли и ладни облоги се ефикасно олеснување на болка веднаш и може да помогне за намалување на главоболка, меките ткива болки и болки, како и да обезбеди тераписка помош за вкочанети зглобови и болка во мускулите.Ја ПОДОБРУВА ОБНОВА : Нашиот терапевтски ладно може да се намали отокот, треска и синузитис, им помогне на мускулите се опорави по напорни активности, повреда или операција, може да помогнат во намалување на воспаление и подобрување на природната циркулација.ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН : ice pack користи нови крои цвест технологија за да се спречи гел истекување, единствена формула гел технологија, гел ice pack обезбедува природно ладење олеснување терапија за 25-30 минути за да се забрза закрепнувањето.ГАРАНЦИЈА : во Рок од 1 година по купувањето, ние обезбеди безусловна врати услуга, секој производ е тестиран од страна на професионална опрема за пред превозот, ако имате било какви проблеми ве молиме падна слободно контактирајте со нас, ние ќе ви понуди задоволителен одговор во рок од 1 ден.мраз гел пакети е топла и ладна производ.

Декларирани својства

Најдобри предлози