Гел Ice Pack со Заврши, 2 Обновливи Ice Pack & 1 Прилагодливи Обвива, Топла, Ладна Облога Терапија за Болка, Флексибилни Ладна Облога за Рамо Вратот Назад Тело Нога Лактот Кол

Гел Ice Pack со Заврши, 2 Обновливи Ice Pack & 1 Прилагодливи Обвива, Топла, Ладна Облога Терапија за Болка,

Залиха
DEN 383.76
Износ:

Вашето задоволство е наша премиум приоритет.ЕФЕКТИВНА БОЛКА : 2 пакет гел ice pack со 2 заврши торба да може ефективно да ја ублажуваат болката веднаш, намалување на спортски повреди, модринки, воспаление по операцијата, обезбеди удобен поддршка.Подароци за Луѓето Сакаат Спортот : Тоа се намали луѓе грижи кои сакаат да вежбате и да добијат повреди во физички активности.Тоа се согласува да вашето тело тесно удобно, за остварување слободно.УДОБНО & ТЕСНО : Само околу гел мраз заврши вашиот дел од телото и се држи на Лепенка, на мека корица носи опуштеноста удобност.РАЗНОВРСНА ПРЕНОСНИ : гелот мраз заврши е пренослив, можете да го користите дома, салата, училиште ги задоволува вашите потреби во секое време секаде.Преку неа може да се промовира циркулацијата на крвта, го забрза закрепнувањето, се релаксираат тесни локализиран мускулите, меките ткива болка, леснотија вкочанетост.Разноврсна & Преносни : гелот ice pack е пренослив за вашето користење во секое време секаде.Тоа исто така може да помогне во намалување на болки во вкочанетост.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА & ОБНОВЛИВИ : Само едноставна операција може да се постигне ефект.Стави мраз гел пакет во хокеј на вода или замрзнувач за 20-30 минути, или се загрее во микровална печка помалку од 30 секунди за потребата температура.Издржлив и Лесен за Чистење : Тоа е издржлив и лесен за чистење за долго време да го користите.Брзо Болка Оваа ice pack да може ефективно да се ублажи болката.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе ви даде целосна наплата или 100% за замена.

Декларирани својства

Најдобри предлози