Специјализирани Медицински Перници, Ладно Обновливи Гел Терапија Пак, Мраз Подлога за Ублажување на Мигрената, Мраз Ќебе за Спиење,Физичката Терапија Ice Pack, се Кори

Специјализирани Медицински Перници, Ладно Обновливи Гел Терапија Пак, Мраз Подлога за Ублажување на Мигрената,

Залиха
DEN 431.76
Износ:

【Супер лесен за употреба】 Ставете мраз гел подлога под или на врвот на една маса, столица или на кревет и искуство за ладење помош за 1-3 часа.【 Повеќе намени 】Мраз подлоги може да се ублажат топли бранови за време на менопаузата, и се исто така одлична за лето спиење, и за ослободување на болката во мускулите и болки во зглобовите по вежбање.Лесен и погоден за домашна употреба, кул гел душек исто така, може да се преземат за да на салата или се користат во автомобил.【Автоматско ладење】Ако имате треска, топли бранови, ноќно потење и не може да спие, да се стави мраз подлога на вашата перница.Лесен и погоден за домашна употреба, кул гел душек исто така, може да се преземат за да на салата или се користат во автомобил.Фрижидер или да се замрзне за ладење подлога за супер кул искуства. 【Автоматско ладење】 Ако имате треска, топли бранови, ноќно потење и не може да спие, да се стави мраз подлога на вашата перница. 【Лесно се грижи】На гел мраз подлога мерки 11.【Супер лесен за употреба】Ставете мраз гел подлога под или на врвот на една маса, столица или на кревет и искуство за ладење помош за 1-3 часа. 【 Повеќе намени 】 Мраз подлоги може да се ублажат топли бранови за време на менопаузата, и се исто така одлична за лето спиење, и за ослободување на болката во мускулите и болки во зглобовите по вежбање. 【Леснотија главата топлина за време на спиењето】 Мраз влошки обезбеди ладење олеснување и може да се искуси само со лажење на мат.Погодна за сите возрасти и за домашни миленици, како и.

Декларирани својства

Најдобри предлози