Сали Хансен Боја Терапија Помине Третман Врвот Грб 0.5 fl мл

Сали Хансен Боја Терапија Помине Третман Врвот Грб 0.5 fl мл

Залиха
DEN 191.76
Износ:

Боја што се грижи додека носиш.Сали Хансен Боја Терапија лак дава на вашите нокти интензивна исхрана за поздрав изглед на ноктите. 9 од 10 жени доживеале забележително подобрување во нивните природни нокти со Сали Хансен Боја Терапија.И блескава боја : Сали Хансен Заврши Салон Маникир лак е достапна во 38 прекрасни бои за да дополнуваат вашиот ден се носат, работа носат, вечер носат, date night, малку црн фустан, фармерки & т-маица, sundress, бикини, шорцеви & резервоарот врвот, или на било кој поглед.Мазно како путер : Со Сали Хансен е Боја Терапија лак, Врвот на Грб, ќе изгледа убаво, dahling.Долго-траен, чип-отпорни на врвот грбот, нашите боја терапија горниот слој е идеален начин да се задржи вашиот ноктите боја во потрага светли и свеж подолго.Подолго-траен маникир : Сали Хансен лак е најблиску што можете да добиете на салон за нокти дома, нема светилка потребни се однесува Само на basecoat и горниот слој на вашата омилена боја, нека се исуши & заврши со нашите долго-траен, чип отпорни на врвот грб.Laquer страст : Спореди Сали Хансен да Oribe, Путер Лондон, Kleancolor, Oksale, Грешен Бои, Essie, OPI, Makartt, TOPBeauty, Elite99, Revlon, KBShimmer, ILNP, Indexu, Кина Глазура, BTArtbox, Роден е Убава, Град, Zoya, Biutee, Мис Moda, или Прилично Дива.

Декларирани својства

Најдобри предлози