Amocase Сјајот Случај со 2 во 1 Перо за Samsung Галакси A9 2018,Луксузни Дијамант 3D Кристал Пеперутка Цвет Магнетни Паричникот Кожа Стојат Случај за Samsung Галакси A9 2018 - Розово З?

Amocase Сјајот Случај со 2 во 1 Перо за Samsung Галакси A9 2018,Луксузни Дијамант 3D Кристал Пеперутка Цвет

Залиха
DEN 239.76
Износ:

Силни магнетни затворање држи вашиот телефон безбедно како ракавица, падот помош.Внатрешни работи TPU Назад случај со прецизно сечење и копчиња, обезбедува лесно допира и брз одговор.Силни магнетни затворање држи вашиот телефон безбедно како ракавица, падот помош. 3 D рачно изработени Дијамант СТП Кожа Случај За Дами Девојки, Жени, Момчиња и Мажи, лесен дизајн со прецизност cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и приклучок без отстранување на случај.

Декларирани својства

Најдобри предлози