Природен Восок Ленти за Нозете и Телото (4 Кутии)

Природен Восок Ленти за Нозете и Телото (4 Кутии)

Залиха
DEN 992.64
Износ:

Овој оглас е за 4 кутии; Секоја кутија содржи 20 ленти (10 двострано).По завршувањето масло со Краставица и Јојоба (0.27 мл/8 ml).Чекор по чекор инструкции книшка. 2 лесни чекори : Притиснете на, отсвират (Читате инструкциите, за да вклучена во пакетот).Природен Восок Ленти со Камилица благотворно Сите типови коса.

Декларирани својства

Најдобри предлози